Kategoriler
Teknoloji

Watch: Nintendo Direct Mini, yaklaşan Switch oyunlarını açıklıyor

İlk Nintendo Direct Mini: Partner Showcase, pazartesi sabahı yaklaşmakta olan bazı Switch oyunlarının tadını verdi ve yukarıda gömülü olduğunu görebilirsiniz. En önemli gösteriler Shin Megami Tensei 5’in önümüzdeki yıl dünya çapında eşzamanlı olarak piyasaya sürülmesi ve 2003 PS2 oyununun yeniden düzenlenmiş bir versiyonu olan Bahar 2021 olan Shin Megami Tensei 3 Nocturne HD idi.

Ayrıca geçen yaz NecroDancer Crypt-Zelda mashup Efsanesi Cadr of Hyrule’un üç adet indirilebilir içerik (DLC) aldığını ortaya koydu. Karakter paketi beş yeni Zelda karakteri ekliyor, melodi paketi 39 şarkı ekleyecek ve Maske Senfonisi şanlı bir şekilde garip N64 klasik Majora’nın Maskesinden Skull Kid’i içeren yeni hikaye içeriği getirecek.

Akışın süper kahramanlara, memlere video oyunlarına kadar havalı haberlerle beyninizi eğlendirin.

Karakter paketi Pazartesi gününün ilerleyen saatlerinde sunulacak ve diğer ikisi Ekim ayından önce başlayacak. DLC’ye girmek istiyorsanız Pazartesi günü bir sezon kartı da başlayacak.

Ayrıca 18 Eylül’de Switch’i vuracak muhteşem saçma görünümlü bir güreş oyunu olan WWE 2K Battlegrounds ve takım tabanlı, üçüncü şahıs çevrimiçi çok oyunculu bir nişancı olan Rogue Company de sergilendi. İkincisi, platformlar arası oyun oynayacak ve daha fazla ayrıntı, oyunun Twitter’ın Pazartesi günü geç saatlerde açıklanacak.

Hypasos Hypasos Hücre Hypasos Hücre Hypasos Hücre Hypasos Hypasos Hücre Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos vac kendini kickleme wall hack sv_cheats hile kodları Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos hava temizleyici lg Uber Hypasos Hypasos fps arttırma GTA 5 Apple Nvidia Fps Valorant Csgo chp Haber Tele1 Tele1 Tele1 Tele1 Tele1 Recep Tayyip Erdoğan Halk Tv Halk Tv Halk TV Haber Recep Tayyip Erdoğan CHP Atatürk Halktv Teknoloji Uzmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir