Kategoriler
Genel

Ford Ranger’ın bebek kardeşi pikapı önümüzdeki yıl piyasaya sürülebilir

Amerika gerçekten küçük bir kamyonete hazır mı?


Ford

Tüm işaretler Ford’a yeni bir küçük kamyonetin hazırlandığını gösteriyor ve Cuma günü Bank of America Securities ile yaptığı mali görüşmede Mavi Oval piyasaya sürülme tarihini vermiş olabilir.

screen-shot-2020-07-20-at-10-09-46-am.png

 

Muscle Cars & Trucks tarafından görüldüğü gibi, etkinlikten bir slayt gösterisi sunumu (PDF) 2021’de piyasaya sürülmek üzere bir “boşluk” aracı olduğunu doğruladı. “Beyazlık” bu yaklaşan Ford’un şimdiye kadar tartışmasız bir segmentte oturacağını ve söylentilerin küçük bir kamyonet.

Ford Ranger’ın bu tür bebek kardeşi Maverick adını taşıyabilir – Ford’un ABD’de ticari markası olan bir isim plakası. Aslında, bu yılın başlarında Ford’un yeni gelen kamyoneti bayilere göstermiş olduğunu ve bunun coşkulu bir tepki aldığını duyduk.

Ford yorum yapmaktan kaçındı.

Mevcut bilgiler doğru gelirse, Maverick yakın zamanda ortaya çıkan Ford Bronco Sport ile bir platform paylaşacak. Bu otomobil üreticisinin Avrupa’da satılan mevcut Focus, en yeni Escape ve Bronco Sport’tan her şeyi destekleyen C2 platformu. Değiştirilmiş bir versiyon da Mustang Mach-E’nin temelini oluşturur. Tek gövdeli mimari ile, bir Ranger veya F-150 kadar sağlam olmayacak, ancak Bronco Sport herhangi bir gösterge ise, Ford hala kıyafet kuracak.

Küçük bir karşılama için olduğumuzu gösteren daha fazla bilgi mi? Bayiler ayrıca Ford’un kapıdan güçlü bir şekilde çıkmayı ve kamyonu, yıllık 100.000 üretim oranı ile Meksika’nın Hermosillo’daki fabrikasında Bronco Sport ile birlikte inşa etmeyi planladığını söyledi. Neden bu kadar çok sayı olduğunu merak ediyorsanız, Ford Maverick’i Ecosport’un yanında yeni bir giriş seviyesi araç olarak görecek. Fiesta ve Focus ABD’de öldüğünde, Ford hala bütçe düşünen alıcıları yakalaması gerektiğini biliyor. Maverick’in böyle bir hedefe ulaşmak için 20.000 doların altında bir fiyatla başladığını görebiliyorduk.

Amerikalılar küçük arabaları ve hatchback’leri büyük ölçüde parlatırken, Ford’un uygun fiyatlı bir pikap üzerine bahsi akıllı bir plan olabilir.

Haftada iki kez gelen kutunuza teslim edilen en son araba haberleri ve yorumları için sürücü koltuğuna tırmanın.


Now playing:
Watch this:

2021 Ford Bronco Sport is an awesome basecamp

5:30

Hypasos Hypasos Hücre Hypasos Hücre Hypasos Hücre Hypasos Hypasos Hücre Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos vac kendini kickleme wall hack sv_cheats hile kodları Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos hava temizleyici lg Uber Hypasos Hypasos fps arttırma GTA 5 Apple Nvidia Fps Valorant Csgo chp Haber Tele1 Tele1 Tele1 Tele1 Tele1 Recep Tayyip Erdoğan Halk Tv Halk Tv Halk TV Haber Recep Tayyip Erdoğan CHP Atatürk Halktv Teknoloji Uzmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir