Kategoriler
Teknoloji

Facebook’tan Mark Zuckerberg: Trump ile gizli bir anlaşma yok

Facebook CEO Mark Zuckerberg
Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, Axios’a geniş bir ifade özgürlüğü tanımına inandığını söylüyor.

Mark Zuckerberg, Başkan Donald Trump ile gizli bir anlayışa sahip olduğu yönündeki spekülasyonların “oldukça saçma” olduğunu söyledi. Axios ile Pazartesi günü yayınlanan bir röportajda, Facebook CEO’su söylentileri reddetti ve sosyal ağın siyasi konuşma politikalarını savundu.

“Bu spekülasyonu da duydum, bu yüzden açıklığa kavuşturalım: Herhangi bir anlaşma yok,” dedi Zuckerberg Axios’a. “Aslında, bir anlaşma fikri oldukça saçma.”

Zuckerberg, şirketin Trump’ın tartışmalı mesajlarına verdiği yanıttan dolayı eleştirildi. Facebook ayrıca, bu ay sivil hak grupları tarafından düzenlenen ve şirketin nefret dolu konuşma ile mücadele etmek için yeterli şey yapmadığını belirten bir reklam boykotu ile karşı karşıya.

Zuckerberg, Trump ile görüştüğünü kabul etti, ancak Axios’a “devlet başkanı ile görüşmesinin şaşırtıcı olmaması gerektiğini ve bir tür anlaşmamız olduğunu öne sürmediğini” söyledi.

Facebook CEO’sunun, göç politikaları ve “bölücü ve enflamatuar söylem” de dahil olmak üzere cumhurbaşkanı ile birçok anlaşmazlık yaşadığı bildirildi.

Hypasos Hypasos Hücre Hypasos Hücre Hypasos Hücre Hypasos Hypasos Hücre Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos vac kendini kickleme wall hack sv_cheats hile kodları Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos Hypasos hava temizleyici lg Uber Hypasos Hypasos fps arttırma GTA 5 Apple Nvidia Fps Valorant Csgo chp Haber Tele1 Tele1 Tele1 Tele1 Tele1 Recep Tayyip Erdoğan Halk Tv Halk Tv Halk TV Haber Recep Tayyip Erdoğan CHP Atatürk Halktv Teknoloji Uzmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir