Kategoriler
Moda

Lüks markalardan 6 tasarımcı yüz maskesi

Koronavirüs pandemisi hakkında en güncel haberler ve bilgiler için DSÖ web sitesini ziyaret edin.

Yüz maskeleri ve diğer yüz kaplamaları çok yakında yok olmayacak. Aslında, bir pandemi uzmanı

“Yıllarca yüz maskeleriyle yaşayacağız.” ABD genelinde yükselen koronavirüs vakaları ile yüz maskesi gereksinimleri daha yaygın hale geliyor ve sadece temel çalışanlar değil, giderek daha fazla insan, halkla buluşmadan önce bir bez maskesi veya bandana takıyor.

Bununla birlikte, orada şık seçenekler var. Maskeler çoğaldığından, giderek daha fazla insan tek kullanımlık tıbbi maskesini tekrar kullanılabilir bir yüz maskesi lehine atıyor. Kendi yüz maskenizi veya örtünüzü yapabilir veya dikiş maskeleri sizin için bir şey değilse, çevrimiçi bir mağazadan bir tane satın alabilirsiniz. Burun telli maskeler, ayarlanabilir kulak halkaları, bir filtre cebi ve daha fazlası dahil olmak üzere mükemmel bir uyum bulabilmeniz için birçok yüz kaplama seçeneği vardır, bunların çoğu çok sayıda renk ve canlı baskıda mevcuttur.

Bu yüz kaplamalarının bir sağlık çalışanı veya ön cephedeki biri için uygun olmadığını, sosyal mesafeyi gözlemleyen ve dışarı çıkarken mikrop yaymaktan kaçınmak isteyen insanlar için daha fazla olduğunu belirtmek gerekir.

Tüm bunlar, lüks stilleri splurging (veya sadece göz atma) gibi hissediyorsanız, bu altı moda markası, ortalama pamuklu yüz maskenizden daha pahalı olan fantezi maskeler satıyor. Yüz maskesi satın almak için en iyi ipuçlarımızı okuyun. Yeni satış noktaları buldukça bu listeyi düzenli olarak güncelleyeceğiz

Yüz maskeleri ve koronavirüs hakkında bilmeniz gerekenler

Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri, 2 yaşın üzerindeki herkesin halka açıkken veya birlikte yaşamadıkları kişilerde bir yüz giymesini önerir. İşte çocuklar için tasarlanmış bazı yüz maskesi stilleri.

Bazı uzmanlar, bilim henüz resmi olarak yerleşmemiş olsa da, koronavirüsün hava yoluyla taşındığını iddia ediyor.
Çok katmanlı maskeler, hapşırma, öksürme veya konuşma yoluyla çıkarılan daha büyük solunum damlacıklarını yakalayabilir.
Maskeyi takmadan önce ve sonra yıkayın.
Maske burnunuzu ve çenenizi kaplamalı ve boşlukları önlemek için yeterince sıkı olmalıdır.

Michael Ngo

Ünlüleri arayan bir tasarımcı olan Michael Ngo, halka yüz maskeleri satıyor. Lüks yüz maskelerinin fiyatları, bir vinil maske için 110 $ ‘dan Swarovski-kristal kaplı bir maske için 500 $’ a kadar değişiyor. Net hasılatın% 100’ü LA Gıda Bankası’na bağışlanmaktadır.

xSuit

Bir erkek takım elbise şirketi olan xSuit, erkekler ve kadınlar için yüz maskeleri tasarladı. Çiçekler, 3D kanatlar ve daha fazlasıyla maskeler arasından seçim yapabilirsiniz. Maskelerin maliyeti 120 dolar.

Collina Strada

Collina Strada yüz maskeleri, ana madde malzemelerinden üretilmiştir ve sınırlı kumaş nedeniyle benzersiz kabul edilir. Her maske yay içerir ve size 100 $ mal olacak.

VPL

VPL, şimdi yüz maskeleri tasarlayan bir mayo ve ev eşyaları şirketidir. Japon ipek maskelerinden biri size 125 dolara mal olacak. Maskeler% 100 ipek olduğu için sadece kuru temiz olduklarını unutmayın.

Diğer yüz maskesi ipuçları
COVID-19 salgını hakkında daha fazla bilgi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir